jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۹۹۵۱۳   ۱۴ شهريور ۱۳۹۱  |  ۰۹:۴۴

یک زوج هنگام گردش در حاشیه رودخانه "اِن" فرانسه ناگهان با یک سر بریده انسان مواجه شدند.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از لودوفین، این زوج وحشتزده بلافاصله کشف سر بریده را به ژاندارمری اطلاع دادند.

ژاندارم های منطقه، حاشیه رودخانه "اِن" در منطقه رن-آلپ را مسدود کرده و اندکی بعد یک جسد را در فاصله نزدیکی از سر بریده پیدا کردند.

پزشک قانونی که در محل حاضر بود پس از بررسی خیلی زود متوجه شد که مساله یک خودکشی در بین بوده که شیوه آن جدا شدن سر از بدن را توجیه می کرد.

در واقع، مردی حدود 40 ساله یک طناب نازک اما مقاوم نایلون را به گردن بسته و سر دیگر آنرا به میله پل راه آهن که برفراز محل کشف جسد قرار دارد، متصل کرده بود.

مرد سپس خود را از فراز پل به پایین پرتاب کرده است. وزن بدن هنگام سقوط موجب کنده شده سر وی از پیکرش شده بود. هنوز جزییات بیشتری در مورد هویت این مرد و دلایل خودکشی عجیبش منتشر نشده است.

مترجم: بهرام افتخاری.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر