jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۳۹۷   ۲۲ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از توابع استان خراسان شمالی از دستگیری رمالی که با ادعاهای دروغین از مردم اخاذی می‌کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه پلیس، سرهنگ محمد قربانی در این باره گفت: در پی گزارش مردمی مبنی بر این که زنی به نام قدیسه 43ساله در شهر شوقان فالگیری و رمالی می‌کند، موضوع در دستورکار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی با اشاره به این که ماموران با هماهنگی قضایی، متهم را دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات مشخص شد زن رمال با ادعای این‌که به وی الهام شده مشکلات مردم را حل کند، به دعا نویسی، رمالی و فالگیری اقدام می‌کرده است. سرهنگ قربانی تصریح کرد: متهم که با ادعاهای دروغین خود شهروندان زیادی را اغفال کرده است پس از تشکیل پرونده قضایی به دادسرا معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر