jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۳۹۷   ۲۲ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از توابع استان خراسان شمالی از دستگیری رمالی که با ادعاهای دروغین از مردم اخاذی می‌کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه پلیس، سرهنگ محمد قربانی در این باره گفت: در پی گزارش مردمی مبنی بر این که زنی به نام قدیسه 43ساله در شهر شوقان فالگیری و رمالی می‌کند، موضوع در دستورکار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی با اشاره به این که ماموران با هماهنگی قضایی، متهم را دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات مشخص شد زن رمال با ادعای این‌که به وی الهام شده مشکلات مردم را حل کند، به دعا نویسی، رمالی و فالگیری اقدام می‌کرده است. سرهنگ قربانی تصریح کرد: متهم که با ادعاهای دروغین خود شهروندان زیادی را اغفال کرده است پس از تشکیل پرونده قضایی به دادسرا معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر