jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۱۶۶۱   ۲۱ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

مرگ فرزند بزرگ‌ترین داغی است که هر فردی ممکن است در زندگی با آن مواجه و مجبور به تحملش باشد اما پدر و مادر کودکی 2 ساله که با این غم روبه‌رو شده بودند دست به عملی بزرگ زدند و کاری کردند تا یاد و خاطره پسرشان همیشه زنده بماند و او هرگز فراموش نشود.

اتفاق زیبای این هفته توسط مردی به نام نعمت نیک‌پور ـ پدر کودک 2 ساله آملی ـ رقم خورده است. او می‌گوید: پسرم عرفان متولد 25 دی ماه 88 بود. تولد او به زندگی ما رونق بخشید و از این‌که بچه‌دار شده بودیم خیلی خوشحال بودیم اما افسوس که عمر عرفان به دنیا نبود.در ایام عاشورا برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد رفته بودیم. روز تاسوعا به سمت مشهد حرکت کردیم و شب عاشورا رسیدیم، روز عاشورا عرفان سرماخوردگی جزئی داشت که خانم صاحبخانه‌ که از دوستان ما بودند به جای قرص سرماخوردگی، به عرفان قرص متادون داد که برای ترک اعتیاد معتادان استفاده می‌شود. این زن ندانسته قرص را به عرفان داد و الان صد برابر ما غمگین و ناراحت است. این قرص عرفان را به کما برد و بعد از این‌که فهمیدیم دیگر زنده نمی‌ماند اعضای بدنش را اهدا کردیم.ما می‌خواستیم همه اعضای بدن پسرمان و حتی قلبش را اهدا کنیم اما به دلیل مسمومیت، اعضای زیادی از بدن عرفان باقی نمانده بود و فقط کبد و کلیه‌های وی قابل استفاده بودند که آنها را به بیماران نیازمند اهدا کردیم. مطمئن هستم این طور روح پسرم هم شادتر است.

خانواده عرفان امسال در روز تولد پسرشان برای او مراسم یادبودی برگزار کردند و از این‌که فرزندشان ناجی بیماران نیازمند شده است احساس خشنودی و رضایت دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر