زورگیری از زنان در گورستان

دو مرد جوان که با قرار دادن کودکی درون خودرو به بهانه مسافرکشی ، زنان و دختران جوان را فریب داده و با انتقال به خارج از شهر و گورستان کرج، اموالشان را می‌دزدیدند، دستگیر شدند.
کد خبر: ۴۵۱۳۱۶

به گزارش «جام‌جم»، شامگاه یکشنبه همین هفته زنی هراسان به گشت کلانتری 17 مهرویلای کرج مراجعه کرد و خبر داد اموال و طلاهایش از سوی دو جوان که سرنشینان یک خودروی پراید مشکی رنگ بوده‌اند، سرقت شده است.

به دنبال این شکایت، زن مالباخته با حضور در کلانتری گفت: با سوار شدن به یک خودروی پراید که مرد جوانی به همراه پسری خردسال به عنوان مسافر در صندلی عقب نشسته بودند، راننده حرکت کرد. در میانه راه مرد مسافر با تیغ موکت‌بری مرا تهدید به مرگ کرد و خواست پول و طلاهایم را در اختیارش قرار دهم.

شاکی یادآور شد: در همین موقع راننده خودرو را در حاشیه خیابان متوقف کرد. وقتی مقابل مردان مهاجم مقاومت کردم، آنها بشدت کتکم زدند و با سرقت پول و طلاهایم ادامه مسیر دادند. سارقان مرا از خودروی در حال حرکت در خیابان خیام کرج به بیرون انداخته و فقط توانستم شماره خودرو را به خاطر بسپارم.

با اطلاعات به دست آمده از شاکی، ماموران به اجرای طرح مهار پرداختند تا این‌که همان شب چند خیابان پایین‌تر از محل حادثه ـ خیابان خیام ـ خودرو را متوقف کرده و به این ترتیب راننده دستگیر شد.

متهم با انتقال به کلانتری 17 مهرویلا در بازجویی گفت ماموران او را به اشتباه دستگیر کرده‌اند و خواستار آزادی خود شد. اما زن شاکی در مواجهه حضوری با متهم جوان، او را شناسایی کرد.

اعتراف دزد جوان

با مشخص شدن این موضوع مرد سارق دوباره بازجویی شد و گفت: من و یکی از دوستانم با یک خودروی مشکی‌رنگ در محله‌های مختلف شهر کرج تردد و زنان و دختران جوان را به عنوان مسافر سوار می‌کردیم و برای فریب دادن آنها، پسر خردسالم را در صندلی عقب کنار همدستم می‌نشاندم.

متهم افزود: پس از طی مسافتی تغییر مسیر داده و به حومه شهر و گورستان رفته و با تهدید‌و‌کتک زدن زنان و دختران مسافر پول و طلاهایشان را سرقت می‌کردیم و تاکنون ده‌ها نفر در دام ما گرفتار شده‌اند.

در پی اعترافات مرد متهم، دیگر همدست او نیز تحت تعقیب قرار گرفت و دو روز پیش در یکی از محله‌های کرج دستگیر شد.

این متهم در بازجویی‌های پلیسی به همدستی با دیگر متهم پرونده در سرقت‌های مقرون به آزار مسافران زن اعتراف کرد.

با دستور قضایی هر دو متهم دراختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند تا کسانی که پیش از این علیه متهمان شکایت کرده‌اند شناسایی و در پلیس آگاهی حضور پیدا کنند.

با شناسایی چند نفر از شاکیان تحقیقات پلیس وارد مرحله تازه ای شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها