jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۵۰۷۰۸   ۱۹ دی ۱۳۹۰  |  ۱۶:۱۰

جانشین فرمانده پلیس راه کشور گفت: واژگونی خودرو با 31 درصد در صدر علل حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته است.

به گزارش دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس‏، سرهنگ پرویز سیاح البرزی برخورد پراید با سمند در محور شیراز- جهرم کیلومتر 50 ـ واقع در استان فارس- را مهمترین تصادف 24 ساعت گذشته عنوان کرد و اظهارداشت: این حادثه ساعت 22:10 روز یکشنبه 18 دیماه به علت تجاوز به چپ راننده رخ داد که براثر این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند.

به گفته وی، تصادفات از نوع واژگونی خودرو با 31 درصد، عدم توجه به جلو با 30 درصد‏‏، تخطی از سرعت مطمئنه با 21 درصد، انحراف به چپ با 18 درصد مهمترین علت تصادفات 24 ساعت گذشته محورهای مواصلاتی را به خود اختصاص داده است.

جانشین فرمانده پلیس راه کشور افزود: برخورد وسایل نقلیه با عابران پیاده در مناطق مسکونی بین راهی با 11 درصد و خستگی و خواب آلودگی رانندگان با 4 درصد از دیگر علل تصادفات 24 ساعت به شمار می آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر