jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۴۶۷۸۴   ۲۹ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۹:۴۳

ناتوانی راننده در کنترل و هدایت کامیونت حادثه ساز شد و برخورد آن با 10 دستگاه خودرو دیگر خسارت سنگین مالی بر جا گذاشت و راننده کامیونت را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری 125، در جریان این حادثه که شب گذشته در خیابان خالد اسلامبولی رخ داد یک دستگاه کامیونت که سنگفرش حمل می کرد پس از انحراف از مسیر خود و برخورد با 10 دستگاه خودرو سواری متوقف شد.
رخداد این حادثه ساعت 21:18 دقیقه دوشنبه شب از طریق سامانه 125 به ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران اعلام شد و نجاتگران گروه نجات 13 آتش نشانی در کوتاهترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند.

به گفته محمود آریغ فرمانده نجاتگران آتش نشانی، ناتوانی راننده در هدایت خودرو باعث شد خودرو از مسیر منحرف و بعد از برخورد با 10 دستگاه خودرو دیگر متوقف شود.

وی افزود: در جریان این حادثه کمر و پاهای راننده کامیونت دچار آسیب دیدگی شده بود که نجاتگران با استفاده از تجهیزات ایمنی و نجات و رعایت اصول ایمنی او را از خودرو بیرون آوردند و امدادگران اورژانس نیز وی را به مرکز درمانی انتقال دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر