jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۴۵۴۸   ۱۶ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

در پی نشت گاز آبگرمکن خانه‌ای در شهرک اندیشه شهریار، 3 عضو یک خانواده و مهمان آنها جانشان را از دست دادند.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش زنی با سامانه (125) آتش‌نشانی شهرک اندیشه شهرستان شهریار تماس گرفت و اطلاع داد بوی گاز از خانه خواهرش به مشام می‌رسد و احتمال می‌دهد آنها دچار گازگرفتگی شده باشند. در پی این اطلاع، آتش‌نشان‌ها بسرعت عازم محل حادثه ـ مجتمع مسکونی ـ شدند و با ورود به آپارتمان، اجساد 2 زن، یک مرد و یک پسر نوجوان را مشاهده کردند. پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی، کارشناسان آتش‌نشانی در بررسی محل متوجه شدند، در پی نشت گاز آبگرمکن، این چهار نفر دچار مسمومیت شده و مرده‌اند. در تحقیق از زن تماس‌گیرنده با سامانه آتش‌نشانی معلوم شد او خواهر زن صاحب خانه بوده و افراد فوت شده، مادرش و 3 عضو خانواده خواهرش بوده‌اند.

در حادثه‌ای دیگر در شهرستان تبریز، 3 دانشجو قربانی قاتل نامرئی شدند. این سه‌ نفر اهل شهرستان مرند و دانشجوی دانشکده فنی و حرفه‌ای بودند و براساس شواهد موجود در محل اقامت خود دچار مسمومیت ناشی از گازگرفتگی شده‌اند. مسوول روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی از شهروندان خواست هنگام استفاده از بخاری‌های گازسوز در فصول سرد سال، اقدامات ایمنی را جدی بگیرند و نسبت به عدم نشت گاز و محکم بودن لوله بخاری اطمینان حاصل کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر