jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۸۳۳۹   ۱۰ آبان ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۱

همسر شهید دکتر علی‌محمدی از تهدید همسرش پیش‌از شهادت خبر داد. به گزارش ایسنا، منصوره کرمی که در نمایشگاه مطبوعات حضور یافته بود، گفت: در سال 87 ما در مکه بودیم که همسرم به من گفت احساس می‌کند تحت مراقبت است و کسی از او فیلمبرداری می‌کند و در شهریور 88 به او تلفن تهدیدآمیزی شد که از سوی منافقین بود.

شکایت قالیباف از سفارت انگلیس

شهردار تهران دستور داد پرونده تخلفات سفارت انگلیس در باغ قلهک از شهرداری به قوه قضاییه ارسال شود. به گزارش مهر، محمدباقر قالیباف در جمع تعدادی از مدیران شهرداری تهران گفت: در ایام اخیر براساس گزارش‌های موثق عوامل سفارت انگلیس مبادرت به خشک کردن، قطع کردن و آتش زدن درختان باغ قلهک کرده‌اند. قالیباف افزود: واقعا جای تاسف است، دولت انگلیس که ژست حمایت از محیط زیست و توجه به ارزش‌های انسانی به خود می‌گیرد در اقدامی اینچنین، بدیهی‌ترین حقوق ملی و شهروندی مردم کشوری دیگر را نادیده می‌انگارد.

ایران در انتظار پاسخ جمهوری آذربایجان

تابناک نوشت: فرماندهی مرزبانی ناجا،‌ اقدام مرزبانی جمهوری آذربایجان در به شهادت رساندن سرباز ایرانی را بدون توجیه دانست. سردار ذوالفقاری گفت: بررسی‌ها درباره سربازی که به دست مرزبانان جمهوری آذربایجان به شهادت رسید، نشان می‌دهد که کار مرزبانان آذربایجان، قطعا توجیه‌ناپذیر است، چرا که یک سرباز بدون سلاح، حتی اگر تعرضی هم داشته باشد، نیاز به شلیک چندین گلوله از جلو و پشت به او نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر