jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۳۶۵ ۲۰ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۱

جهان نوشت:‌ دو نفر از اعضای گروهک تروریستی ریگی چند هفته قبل به هلاکت رسیده‌اند. یک منبع آگاه امنیتی در گفت‌وگو با زاهدان‌پرس با بیان این خبر افزود: این دو عضو گروهک ریگی توسط بسیجیان محلی بلوچ به هلاکت رسیده‌اند.

در همین حال گروهک تروریستی ریگی نیز با صدور بیانیه‌ای رسمی کشته شدن اعضای خود را تایید کرد. بنابراین بیانیه، دو عضو گروهک ریگی که به هلاکت رسیده‌اند، عبدالجلیل محمدزهی و جان محمد نصرتی ناهوکی، مسوول تدارکات نظامی این گروهک تروریستی بودند.

هلوی احمدی‌نژاد و اوقات تلخی لنکرانی

کامران باقری‌لنکرانی، وزیر بهداشت احمدی‌نژاد در دولت نهم گفت: این روزها کمتر حرف‌های احمدی‌نژاد را متوجه می‌شوم.

وزیر پیشین بهداشت و درمان ‌در گفت‌وگو با سایت مشرق افزود: من آقای احمدی‌نژاد را زمانی که ساده حرف می‌زند می‌پسندم و زمانی که حرف‌های غیرساده می‌زند مقداری قاطی می‌کنم. وی درباره این جمله احمدی‌نژاد که وی را با واژه هلو ‌توصیف کرده بود،‌ گفت: از شنیدن آن حرف اوقاتم تلخ شد و گفتم که حرف خوبی نبود که آقای احمدی‌نژاد زد، ولی ایشان را متهم نمی‌کنم که با تعمد این حرف را زده است. می‌دانم چیزی که در دلش بوده را گفته است.

لنکرانی همچنین با بیان این‌که « امروزه با جریان‌های انحرافی متعددی روبه‌رو هستیم»،‌ تصریح کرد: ویژگی مشترک آنها توجه به کسب ثروت و قدرت است. چون محور کار این دو مساله است، گاهی اوقات شاهد معاملاتی بین آنها هستیم. این معاملات باعث ضربه زدن به منافع ملی می‌شود و در واقع آرمان‌ها در این میان ذبح خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر