jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۱۲۲۸   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۳:۰۰

یکشنبه این هفته دوربین شبکه های تلویزیونی امریکا چهره زنی را به تصویر کشیدند که می توان او را سنگدل ترین زن در تاریخ امریکا نامید ، زنی که با خونسردی ، 3فرزند خود را با خوراندن سم به قتل رساند و تصمیم داشت پس از کشتن 5 انسان دیگر به زندگی خود خاتمه دهد.


آندریا ویلیامز ، متهم است که با انگیزه انتقام از دوستش ، در ابتدا 3 فرزند خود را به قتل رسانده و تصمیم داشته است تا این زن و خانواده اش را نیز به قتل برساند. چهارشنبه گذشته مصادف بود با «روز مادر» در امریکا ، اما این روز برای آندریای 32 ساله ، خونین ترین و هولناک ترین روز زندگی اش بود. او صبح زود از خواب برخاست و 3 فرزند خردسال خود ، الونای 9 ساله ، ایان 6 ساله و ایوی 5 ساله را با سمی که از قبل تهیه کرده بود ، مسموم کرد و آن گاه صبر کرد تا آنها بمیرند. این زن سپس با بی رحمی آنها را در رختخوابشان و در لابلای تشکی بسته بندی کرد و با ماشین شورولت خود از خانه اش در لانگ وود به سمت کارولینای شمالی حرکت کرد. آندریا ویلیامز ، پس از به قتل رساندن 3 کودک خردسال خود ، به سمت کارولینا حرکت کرد ، شهری که دوست سابقش اشلی در آنجا زندگی می کرد. او در تماسی با اشلی گفت فرزندانش را کشته و شوهرش را نیز خواهد کشت . اشلی چند ماه پیش با مردی ازدواج کرد که حسادت آندریا را برانگیخته و او را به فکر انتقام انداخت . او با سلاح و مهمات به در خانه اشلی رفت و جلوی در خانه او منتظر ماند ، در حالی که نمی دانست اشلی در داخل خانه است . زمانی که همسر اشلی این زن را دید ، به او شک برد و با پلیس تماس گرفت و پلیس نیز آندریا را دستگیر کرد. با دستگیری این زن از سوی پلیس ، کیف و کیسه ای ضخیم که همراه او بود ، بازرسی شد. در داخل کیف او یک سلاح و تعدادی فشنگ وجود داشت . در کیسه ضخیم همراه او نیز مقدار بسیاری مهمات ، یک دستبند و یک چاقو پیدا شد. پس از آن ، ماموران پلیس به خانه این زن رفتند و در بازرسی از خانه وی ، با اجساد 3 کودک روبه رو شدند که پس از قتل در لابه لای تشک بسته بندی شده بودند. کارآگاهان پلیس حدس می زنند که آندریا به آن دلیل کودکان خود را کشته که قصد داشته پس از کشتن اشلی بیوشاپ خودکشی کند. اشلی 27 ساله درباره رابطه خود با این زن فرزندکش می گوید: من با آندریا دوران بسیار سختی را گذراندم . او زن خشن و بسیار عصبی ای بود که در یک چت روم با او آشنا شدم و 18 ماه با هم دوست بودیم . به گفته اشلی ، او در ماه ژوئن با 3 کودک خود ، از کارولینای شمالی به سمت لانگ وود حرکت کرد تا با آندریا در یک خانه زندگی کند. اما او تنها چند ماه توانست دوام بیاورد و بعد از آن ، دعوای سختی بینشان درگرفت . به گفته اشلی ، آندریا خصوصا پس از ازدواج مجدد او ، مدام مزاحم او می شد و او را تهدید می کرد که او و بچه هایش را می کشد. او در روز 10 می به اشلی تلفن زد و به او گفت که در کارولینای شمالی است و قصد دارد تا او و خانواده اش را بکشد ، اما قبل از آن که موفق به کشتن آنها شود ، دستگیر شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر