jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۹۸۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

دیلی تلگراف: نیروهای امداد پلیس که با تماس صاحب یک سگ بولداگ، به منزل او رفته بودند بناچار با شلیک گلوله حیوان را از پا در آوردند. به گفته صاحب این سگ که از یک سال قبل از او نگهداری می‌کردند، او و همسرش در حال تماشای تلویزیون بودند که ناگهان متوجه رفتار غیرعادی حیوان شده و قبل از آن که بتوانند حرکتی بکنند بولداگ سنگین وزن به سمت زن 23 ساله حمله ور شده و شروع به گاز گرفتن کرده است.تلاش بی‌وقفه برای دور کردن این سگ وحشی و جلوگیری از وارد شدن جراحات بیشتر به صاحبانش، بالاخره سبب شد آنها بتوانند او را در اتاقی حبس کنند تا ماموران امداد به کمک‌شان بیایند.

با دیدن سگ وحشی، که به نظر می‌رسید بیمار شده و غیرقابل کنترل است؛ بناچار او را با شلیک گلوله از پا درآورده و صاحبانش که از چند ناحیه بشدت زخمی شده بودند هم به بیمارستان منتقل شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر