jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۷۵۸۰ ۳۱ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

استاد تقلبی ورزش یوگا که با استفاده از فرصت مناسب، اموال شاگردانش را سرقت می‌کرد بعد از شکایت چند نفر از شرکت‌کنندگان کلاس‌هایش بازداشت شد.

 این زن 51 ساله که از او به نام «ری» یاد شده به هیچ عنوان اتهاماتش را نپذیرفته و ادعا می‌کند هرگز دزدی نکرده و شاگردانش از روی بدجنسی تهمت‌هایی را به او زده‌اند. دست‌کم 5 نفر از 40 شاگرد خصوصی این معلم یوگا، که حتی مدرکش هم تقلبی است و با پرداخت پول آن را به دست آورده، نسبت به دزدی از کیف‌های پولشان اعتراض کرده و علیه این استاد شهادت داده‌اند. طبق مندرجات پرونده خانم «ری» او علاوه بر اتهام تاسیس کلاس خصوصی غیرقانونی و مدرک جعلی، به خاطر ادعاهای دزدی در جلسات برگزار شده در منزلش باید از خود دفاع کند و در صورت گناهکار بودن، زندانی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر