jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۹۷۷ ۲۵ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۱۱

امروز هم مانند دیروز در بیشتر مناطق میهن جوی پایدار به صورت آسمانی صاف تا نیمه‌ابری را انتظار داریم. اما از بعدازظهر فردا با ورود سامانه‌ای کم‌فشار از سمت شمال غرب و غرب بر تراکم ابرها افزوده می‌شود و بارش‌های باران و برف ابتدا این مناطق و از روز چهارشنبه دامنه‌های البرز، شمال تهران و از اواخر این روز کل نیمه شمالی را فرا می‌گیرد. با ورود این سامانه ابتدا افزایش دما، اما از عصر چهارشنبه کاهش دما را انتظار داریم. فعالیت این سامانه بیشتر به نیمه شمالی محدود می‌شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر