jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۷۴۲ ۲۴ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۰:۱۱

رنگ آسمان

لبخند خورشید

روز گذشته، همچنان بارش‌های برف و باران در مناطقی از کشور ادامه داشت، اما همان طور که دیروز هم پیش‌بینی شده بود، اوج بارش‌ها به شرق رفت و از امروز تقریبا جوی پایدار به صورت آسمانی صاف تا نیمه‌ابری گاهی با افزایش ابر در ارتفاعات، سراسر کشور را فراگرفته است. از دیروز بعد از ظهر کاهش محسوس دما شرق و نیمه شمالی را در بر گرفت، اما این کاهش موقتی است و به تدریج در ظهرها هوا گرم‌تر می‌شود. مجددا از اواسط هفته تا اواخر آن سامانه کم‌فشار جدیدی از سمت شمال غرب و غرب به کشور نفوذ می‌کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر