رییس‌جمهور 22 بهمن را اتفاقی عظیم و تاریخ‌ساز معرفی کرد که متعلق به همه ملت‌ها، انسان‌ها و هر کسی است که دارای دلی پاک، عدالتخواه، آزادی‌خواه و خداخواه است و افزود: برداشت و افق نگاه مردم به 22 بهمن هر سال نسبت به سال قبل متعالی تر و بلند تر شده است.
کد خبر: ۳۸۴۴۹۶

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه آغاز بهره برداری سد ماملو در جمع خبرنگاران گفت: 30 سال قبل آنچه مردم از واقعه رخ داده در روز 22 بهمن می خواستند رهایی از یوغ استبداد و ستم بود اما امروز ملت ایران به دنبال فتح آسمانها و اصلاح جهان است.

رییس جمهور افزود: معنای این تحولات آن است که حرکت ملت ایران در 32 سال گذشته حرکت متعالی و رو به رشد بوده و هر سال که می گذرد شکوفاتر و اثربخش تر می شود.

دکتر احمدی نژاد ادامه داد: هر 22 بهمن یک آغاز جدید بوده و دوره جدید را پایه گذاشته است و حرکت و نگاهی جدید به ملت ایران داده است و در طول 32 گذشته شاهد بوده ایم که هر سال 22 بهمن یک طعم ، مفهوم و مزه جدید خاص خود را داشته است.

رییس جمهور 22 بهمن را اتفاقی عظیم و تاریخ ساز توصیف و تصریح کرد: 22 بهمن متعلق به همه ملت ها و انسانها و همه کسانی است که دلهای پاک داشته،‌عدالت خواه ، آزادی خواه و خداخواه هستند.

وی 22 بهمن را متعلق به همه توده های مردم دانسته و اظهار داشت: 22 بهمن را ملت ایران آفرید و ملت ایران صاحب آن است.

دکتراحمدی نژاد با تبریک 22 بهمن امسال به ملت ایران و همه بشریت تاکید کرد: اطمینان دارم ملت ایران آنچه را که خود خلق کرده ، پرورش داده و به امروزش رسانده امسال هم ماموریتش را در قبال آن به بهترین نحو ممکن انجام خواهد داد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها