احمدی نژاد :

رانندگی جزو مشاغل سخت می‌شود

رئیس جمهوری اسلامی ایران رانندگان را پیشقراولان اجرای هدفمند کردن یارانه ها دانست و اعلام کرد که سخت و زیان آوربودن شغل رانندگی در دولت بررسی و تصویب می شود .
کد خبر: ۳۶۹۳۸۷

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر احمدی نژاد صبح امروز در همایش سراسری رانندگان حمل و نقل عمومی شهری کشور فعالان این عرصه را از سالمترین و بهترین اقشار جامعه خواند و گفت: بعنوان خادم ملت یک تار موی رانندگان را با آنهایی که خیال می کنند کسی هستند، عوض نخواهم کرد.

رییس جمهور با تاکید  بر  پیشنهاد نماینده رانندگان در مورد سخت و زیان آور محسوب شدن شغل رانندگی گفت: این موضوع را در دولت مطرح و تصویب خواهیم کرد. وی در ادامه از جامعه و حمل و نقل کشور بعنوان یاران واقعی دولت در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها یاد کرد و گفت: رانندگان پیشقراولان اجرای این قانون هستند.

دکتر احمدی نژاد قانون هدفمند کردن یارانه ها را متعلق به همه ملت بویژه طبقات پایین جامعه دانست و افزود: دولت بگونه ای برنامه ریزی کرده است که با اجرای این قانون وضع اقتصادی اقشار ضعیف بهبود پیدا کند و هیچگونه فشاری به آنان وارد نشود.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه اگر از ثروت و منابع کشور به درستی استفاده شود ، سرعت پیشرفت چندین برابر خواهد شد، خاطر نشان کرد: در ایران مصرف انرژی 4 برابر متوسط دنیاست و اگر فقط یک چهارم این میزان صرفه جویی شود سرعت عمران و آبادانی کشور حداقل دو برابر خواهد شد.

دکتر احمدی نژاد توزیع عام یارانه ها را در دهه های گذشته موجب ایجاد اختلاف طبقاتی و بی عدالتی دانست و اظهار داشت: بررسی 50 سال توزیع یارانه در کشور نشان می دهد که 70 درصد یارانه ها را فقط 30 درصد جامعه استفاده کرده است.

رییس جمهور تاکید کرد دولت مصمم است با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها حق مردم را به خود آنان پرداخت کند تا مردم نحوه مصرف آن را مدیریت کنند.

رییس جمهور در عین حال گفت: اجرای این طرح ممکن است برای عده ای نیز ناخوشایند باشد، کسانی که به شکل های گوناگون با بهره گیری از منافذ و نقاط ضعف سیستم اقتصادی برای خود ثروت انباشته اند.

دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: اجرای عدالت دشمنان زیادی دارد و در راس آن شیطان است؛ چرا که اگر عدالت حاکم شود و ملتی به سمت عدالت حرکت کند قلوب مردم به سمت عدالت گستر حقیقی گرایش پیدا می کند و شیطان مخالف سرسخت عدالت گستر است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها