jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۶۲۶۴۲   ۰۲ آبان ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

بازی موبایل

طلسم‌گذار

اگر از سبک و سیاق بازی‌هایی چون کسل‌وینیا، شدوواکر و شاهزاده پارسی خوشتان می‌آید، خب این بازی از آنها نیز بهتر طراحی شده است. اگر به‌دنبال کشتن وحشت در دنیای کابوس‌های فانی و انسانی هستید، این بازی یکی از بهترین سکوبازی‌های فانتزی با کشتن دیوهاست که برای موبایل طراحی شده است.

بپرید، با شمشیر خود ضربه بزنید، طلسم بخوانید، سلاح‌های خود را عوض کنید، دوباره ضربه بزنید و حالا به‌دنبال ضربه زدن‌های ترکیبی باشید، طلسم خود را عوض کنید، دوباره طلسم جدیدی بخوانید، باز بپرید و یک ضربه ترکیبی دیگر بزنید... این روش کشتن در بازی Witcher است.

غولآخرهای بازی به این سادگی‌ها نمی‌میرند و اگر توسط این غول‌ها هم کشته شوید، مایه شرمساری نخواهد بود و بی‌شک پس از کشتن یک غولآخر ساده، کشته شدن به‌دست یکی از آن جان‌سخت‌هایش بهتر است. جانورهای کوچک بازی هوش درست و حسابی ندارند، در واقع هوش مصنوعی بازی اصلا قابل لمس نیست و کافی است در نقشه خوب بچرخید و همه چیز دستان بیاید، آن وقت است که با خود می‌گویید: «خب، حالا نوبت این است که سراغ غولآخر بروم!» برای این ‌کار شاید لازم باشد یکی‌دو بار مرحله را از اول بازی کنید تا مهارت‌تان بالا برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر