jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۳۳۵۵۰ ۱۹ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

ماموران پلیس نیویورک پس از یک ماه تلاش توانستند دو مرد را به اتهام تهدید چند پلیس مخفی شناسایی و دستگیر کنند.

 آقایان «مایکل مور» 38 ساله و «تامار فون» 27 ساله که از خلافکاران سابقه‌دار نیویورک هستند متهمند که با شناسایی کردن 3 مامور مخفی پلیس مدام برای آنها مزاحمت ایجاد کرده و آنان را تهدید به مرگ می‌کرده‌اند. طبق مندرجات پرونده، این عمل دو خلافکار که بسیار حرفه‌ای انجام می‌شده حتی این فرصت را به ماموران پلیس نمی‌داده تا با آنها برخورد کنند و هر بار قبل از هر عکس‌العملی «مور» و «فون» پا به فرار می‌گذاشتند. با طراحی چهره این دو مظنون، ماموران پلیس بالاخره توانستند دو خلافکار سمج و حرفه‌ای را شناسایی و دستگیر کنند. علت تهدید آن دو مامور و چگونگی شناسایی کردن آنها هنوز مشخص نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر