jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۳۳۲۶۵۵ ۱۸ خرداد ۱۳۸۹  |  ۰۹:۰۶

برای دیدار با رهبری

مجلس ساعت9:30 پایان می‌یابد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز تا ساعتی دیگر به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی می روند و به همین دلیل جلسه مجلس ساعت 9:30 دقیقه پایان می یابد.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین نمایندگان مجلس هر ساله به مناسبت 7 خرداد سالروز تشکیل مجلس شورای اسلامی به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی می روند که امسال این دیدار امروز انجام می شود.

نمایندگان مجلس که جلسه خود را ساعت 8:30 دقیقه آغاز کردند در ساعت 9:30 دقیقه به پایان می رسانند و به دیدار مقام معطم رهبری می روند.

قرار است در این دیدار قبل از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی علی لاریجانی رئیس مجلس گزارشی از عملکرد مجلس هشتم ارائه کند.

یوسف اسدی - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر