نقل و انتقالات در لیگ دهم

کریمی با استیل‌آذین تمدید کرد

علی کریمی با تمدید قراردادش با باشگاه استیل آذین در دهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های ایران هم با پیراهن این تیم در مسابقات شرکت می کند.
کد خبر: ۳۳۲۵۰۱

به گزارش مهر، ستاره شماره 8 استیل آذین که فصل گذشته به عنوان تاثیرگذارترین بازیکن لیگ برتر شناخته شد، عصر امروز یکشنبه با حضور در دفتر باشگاه استیل آذین قراردادش را با این باشگاه به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

کریمی با حضور در باشگاه استیل آذین و مذاکره با هدایتی رئیس هیئت مدیره و مصطفی آجورلو، مدیرعامل این باشگاه قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با استیل آذین تمدید کرد.

کریمی پس از تمدید قرارداد با سایت تیم فوتبال استیل آذین تهران گفت: فصل خوبی را در تیم استیل آذین سپری کردم و پس از مذاکرات با مسئولان این باشگاه برای تمدید قرارداد به مدت یک فصل دیگر به نتیجه رسیدیم. استیل آذین تیم کم حاشیه و خوبی است. شرایط این تیم را مساعد دیدم و قراردادم را تمدید کردم.

وی اضافه کرد: پیشنهاداتی از تیم‌های مختلف دریافت کرده بودم اما واقعا فصل گذشته از شرایط استیل آذین راضی بودم و از سویی ترجیح می دادم در تهران بمانم. به همین جهت قراردادم را تمدید کردم و خوشحالم که باز هم برای استیل آذین بازی می کنم. می‌خواهم سال های آخر فوتبالم را در تهران بگذرانم.

بازیکن شماره 8 استیل آذین با اشاره به فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: فکر می کنم یارگیری خوبی داشته‌ایم و نسبت به تیم های دیگر بهتر عمل کرده ایم. با این شرایط تیم قدرتمندی آماده شده و امیدوارم موفق به کسب عنوان قهرمانی شویم.

وی خاطرنشان کرد: فکر می کنم این مجموعه توان قهرمانی را دارد. استیل آذین حالا یکی از شانس های اصلی قهرمانی است اما باید سخت تلاش کنیم تا به این هدف برسیم.

کریمی در پایان گفت: امیدوارم همه در کنار هم تلاش کنیم و با موفقیت در مسابقات لیگ پاسخ خوبی به زحمات هدایتی و آجورلو بدهیم. امیدوارم همه اعضای تیم در پست‌ها و جایگاه‌های خودشان به خوبی تلاش کنند تا شاهد موفقیت استیل آذین باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها