jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۲۲۹۳۷   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۹  |  ۲۳:۵۴

فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد

کشف 2 تن موادمخدر و دستگیری 4 قاچاقچی

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف دو تن موادمخدر و دستگیری چهار قاچاقچی در استان کرمان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار اسحاقی، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: طی روز گذشته ماموران انتظامی جیرفت در یک عملیات پلیسی بیش از یک تن و 800 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و کراک را کشف و ضبط کردند.

وی افزود: این عملیات در پی یکسری اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت و اطلاع از بارگیری یک محموله بزرگ موادمخدر از مرزهای شرقی و عبور از استان کرمان انجام شد که دراین خصوص 3 قاچاقچی دستگیر و 3 دستگاه خودرو نیزتوقیف شد.

به گفته سرهنگ اسحاقی، پلیس بم نیز در یک اقدام اطلاعاتی یک‌دستگاه خودرو که از زاهدان عازم تهران بود را شناسایی و ضمن توقیف و دستگیری راننده بیش از 200 کیلوگرم تریاک را کشف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر