jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۴۶۶۳   ۰۸ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۵

گروه بین‌الملل‌: مجمع عمومی سازمان ملل متحد بار دیگر بررسی گزارش گلدستون درباره جنایات رژیم صهیونیستی در جریان جنگ در نوار غزه را شروع کرد. بعد از رایزنی‌ها در سازمان ملل میان گروه عربی و کشورهای اروپایی بر سر تغییر پیش‌نویس ویژه گزارش گلدستون و درخواست مجدد از دولت‌های اسرائیل و فلسطین جهت انجام تحقیقات مستقل در زمینه نقض حقوق بشر در طول جنگ غزه، توافق شد. براساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، سازمان عفو بین‌الملل اعلام کرد: سازمان ملل به خاطر تخریب ساختمان‌هایش در نوار غزه (در جریان جنگ 22 روزه) پرداخت غرامتی بالغ بر 5/10 میلیون دلار را از رژیم صهیونیستی پذیرفته است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر