jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۵۲۵۸   ۲۷ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

چهره‌ها و حادثه‌ها

آن شیشه، شریان رگم را قطع کرد

هادی سپهرزاد، قهرمان و رکورددار‌‌دهگانه در ورزش دو و میدانی کشورمان، متولد 28 دی 1361 در تهران است. او از سال 1379 ورزش را به صورت جدی پیگیری کرد و در رشته پرش 3مدال نقره آسیا دارد. او پس از موفقیت در رقابتهای المپیاد ایرانیان توانست با رکورد هفت هزار و 709 امتیاز جواز حضور در بازیهای المپیک پکن را به دست آورد، اما در المپیک نتوانست رکورد خود را تکرار کند و با کسب رکورد هفت هزار و 483 بیست و دوم شد. او هم اکنون عضو باشگاه سایپا و تیم ملی دو و میدانی ایران است.

3 سال پیش حادثه‌ای برای هادی سپهرزاد رخ داده که دوست ندارد جزییاتش را بگوید،` اما باعث شده که او 4ماه از تمرینات و مسابقات فاصله بگیرد؛ قطع شریان‌ها و تاندون‌های دست او. سپهرزاد درباره این حادثه می‌گوید: به خاطر ریختن شیشه روی دستم، تمام شریان‌ها و تاندونهایش قطع شد. همه فکر می‌کردند کارم تمام است و باید با ورزش قهرمانی خداحافظی کنم. اما خدا را شکر خوب شدم و برگشتم و بعد از 4ماه توانستم رکورد ایران را جا به جا کنم.

اما شیشه‌ها از کجا آمد؟ آیا او از زیر ساختمانی در حال ساخت عبور می‌کرد؟ یا عصبانی شد و یک مشت محکم توی شیشه زد؟ سپهرزاد دوست ندارد زیاد توضیح دهد: یک چیزی توی همین مایه ها. همین را بگویم که تقصیر خودم بود. اما چون در زمان و مکان بدی اتفاق افتاده یادآوریاش ممکن است باعث ناراحتی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر