jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۵۱۵۸   ۲۹ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۹:۴۷

جوان 21 ساله همدانی با استفاده از اسحله قلابی و کرایه خودرو اقدام به سرقت خودرو کرد، اما پس از چند ساعت توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.

کارآگاهان پلیس همدان با اخذ اظهارات راننده خودروی مسروقه، متوجه شدند شخص سارق به عنوان مسافر، خودرو کرایه کرده و پس از طی مسافتی با تهدید اسلحه دست و پای راننده را بسته است و پس از رها کردن وی در حاشیه جاده ، خودرو را ربوده است.

مشخصات خودرو سرقت شده و مشخصات سارق پس از چهره نگاری ،به تمامی واحد های گشت سطح استان اعلام شد و در نهایت متهم توسط یکی از گشت ها نامحسوس شناسایی و دستگیر شد.

سارق پس از دستگیری اعتراف کرد، شب حادثه تحت تاثیر فیلم سینمایی که تماشا می کرده قرار گرفته و با تهیه اسلحه قلابی و مقداری چسب پهن و کرایه خودرو دربست، این تصمیم خود را به اجرا درآورده است.

ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر