jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۹۴۵۱۶   ۲۷ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۱:۱۴

مایکروسافت در اقدامی جدیدی برای علاقه مندان به آهنگهایی که پیامهای خطای روی ویندوز را اعلام می کنند انواع جدیدی از این آهنگها را عرضه کرد.

به نظر می رسد که در سالهای اخیر آهنگسازان مایکروسافت بیش از همتایان خود در شرکت رقیب یعنی اپل در ساخت آهنگهایی که در سیستم عامل، پیامهای خطا را اعلام می کنند، فعال بوده اند.

امروزه کاربران ویندوز با بسیاری از آهنگهایی که سیستم عامل مهمترین شرکت نرم افزاری دنیا هنگام بروز یک پیام خطا ارائه می کند، آشنا هستند.

این پیامهای خطا زمانی که برای مثال پنجره یک سایت آلوده به ویروس باز می شود و یا زمانی که سیستم به طور ناگهانی خاموش می شود، نواخته می شوند و یک خطا را به اطلاع کاربر می رسانند.

بسیاری از این آهنگها مورد علاقه کاربران ویندوز هستند به همین علت مایکروسافت تصمیم گرفته است ترکیبی از آنها را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

براساس گزارش اشپیگل، تمام این ریمیکسها در روی شبکه گذاشته شده اند بیشترین کلیک مربوط به "آهنگهایی از ویندوز ایکس. پی و 98" و مدت زمان این آهنگ دو دقیقه و نیم است.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.