jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۴۰۸۳   ۲۵ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۹:۰۰

جیجی بوفون ، چهارمین بازیکن ایتالیایی است که نامش وارد باشگاه 100 تایی‌ها می‌شود. او در جشن ورود به باشگاه صدتایی‌ها ، دروازه خود را در بازی مقابل هلند بسته نگه داشت.

 پیش از وی، فابیو کاناوارو با 133 بازی ملی ، پائولو مالدینی با 126 و ‌دینو زوف با 112 بازی ملی به این افتخار نائل شده بودند.

بوفون که اولین بار در سال 1997 در بازی مقابل روسیه، جانشین جانلوکا پالیوکا شده بود، پس از پایان بازی با هلند گفت: این سال‌ها که دروازه‌بان تیم ملی بودم، جام جهانی را کسب کردیم و نتایجی به دست آوردیم که باعث افتخار من است.

سایت گل

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر