jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۳۸۸۸   ۲۳ آبان ۱۳۸۸  |  ۲۱:۵۸

بدمینتون بین‏المللی آفریقا

3 نماینده کشورمان در دیدار نهایی

علی شاه حسینی، محمدرضا خردمندی و نگین امین‌پور با غلبه بر حریفان خود به مرحله نهایی دیدارهای انفرادی مسابقات بین‏المللی بدمینتون آفریقای جنوبی راه یافتند.

به گزارش مهر، در مرحله نیمه نهایی مسابقات بین‏المللی بدمینتون آفریقای جنوبی در بخش انفرادی مردان عصر شنبه محمدرضا خردمندی با نتیجه 2 بر صفر حریف اسکاتلندی خود را شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

در دیگر دیدار این مرحله علی شاه حسینی با همین نتیجه مقابل محمدرضا خانجانی صاحب برتری شد و به عنوان حریف خردمندی در دیدار نهایی معرفی شد. همچنین محمدرضا خانجانی با قبول این شکست، به مدال مشترک برنز این رشته دست یافت.

در دیدارهای انفرادی بخش بانوان هم نگین امین پور بدمینتون بازی آفریقای جنوبی را با نتیجه 2 بر صفر از پیش رو برداشت و به دیدار نهایی صعود کرد. رقیب امین پور در دیدار نهایی هنوز مشخص نشده است.

رقابت‌های مرحله نهایی مسابقات بین‏المللی بدمینتون آفریقای جنوبی در دو بخش مردان و بانوان روز یکشنبه در شهر دوربان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر