jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۳۲۵   ۱۹ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: انتظار داریم برای 2 تن از سارقان و متجاوزان به عنف که اخیرا دستگیر شدند، مجازات شدیدی از سوی مقام قضایی در نظر گرفته شود. به گزارش فارس، حسین حسین‌زاده ظهر دیروز در جمع خبرنگاران افزود: اوایل مهرماه ماموران کلانتری 18 اصفهان از یک فقره سرقت از منزل توام با آزار و اذیت اطلاع یافتند و متوجه شدند 2 دستگاه اتومبیل، مقداری وجه نقد و طلا نیز از این منزل به سرقت رفته است.

وی اظهار کرد: این منزل متعلق به مادر و دختری تنهاست و سارقان ساعت 2 بامداد از دیوار به منزل وارد شدند و پس از آزار و اذیت آنها و بستن دست و پایشان تا ساعت 20/5 در منزل ماندند و پس از سرقت، متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: این اقدام سارقان سبب واکنش سریع نیروی انتظامی شد و تیم ویژه‌ای متشکل از نیرو‌های پلیس مامور پیگیری این پرونده شده و با به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته ماجرا را پیگیر شدند.

وی بیان کرد: سارقان با چهره پوشیده و دقت بالا سعی داشتند اثری از خود به جای نگذارند، اما با دقت و هوشمندی کارآگاهان، آثار و علایمی در صحنه مشاهده و سرنخی پیدا شد که ظرف 15 روز یکی از این افراد از سوی کارآگاهان دستگیر شد و برخلاف اصرار در عدم دخالت وقتی با شواهد، قراین و تشخیص یکی از شاکیان روبه‌رو شد، به جرم سیاه خود اقرار کرد.

حسین‌زاده خاطرنشان کرد: این مجرم همدست معتاد و سابقه‌دارش را معرفی کرد و ماموران باغی را که شخص دوم در آن مخفی شده بود، محاصره کردند و این شخص که متوجه حضور ماموران شد، به چاهی 15 متری داخل باغ رفت و در همانجا با کمک عوامل آتش‌نشانی بازداشت شد و بلافاصله به جرم خود اعتراف کرد.

وی گفت: با توجه به جرم این دو نفر و تجاوز آشکار به عنف انتظار می‌رود که اشد مجازات برای این افراد در نظر گرفته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر