jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۵۸ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی 26215600

10/11 جنایات و مکافات (تکرار)
25/12 اردی‌بهشت (زنده)
روانشناسی تربیت / با حضور دکتر رباب رحمتی و مهسا ملک‌مرزبان
15/13 گلزار ادب
بلاغت در شعرهای سعدی/ باحضور دکتر ناصر اولی سارلی
45/13 چهارسوی علم (زبان اصلی)
ادویلسون سعی دارد به جانوران جمع زیست مانند مورچه‌‌ها و میمون‌ها نگاهی زیست اجتماعی داشته باشد تا دلایل جمع زیستی آنان را بیابد. علیرغم این جمع زیستی جانوری در میان انسان‌ها، وجود فرهنگ و تمدن و تحولات فرهنگی نشانه خردمندی جمع زیستی است و ...
45/14 سپهر سیاست (زنده)
شامل بررسی تحولات هسته‌ای کشورمان و آخرین رخدادهای سیاسی کشورهای افغانستان و پاکستان، دیدار جمعی از بانوان محقق و قرآن پژوه با رهبر معظم انقلاب، گفتگوهای فنی ایران با آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای، نقش روسیه و آمریکا در وین، شهادت جمعی از فرماندهان سپاه در منطقه سرباز بلوچستان، بررسی و تصویب مفاد لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در مجلس، سفر دکتر لاریجانی به ژنو و شرکت در نشست اتحادیه بین‌المجالس، تجلیل رئیس جمهور از صادرکنندگان نمونه کشور در روز ملی صادرات با حضور دکتر علاءالدین بروجردی (رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس) با اجرای امیرعلی ابوالفتح.
20/15 سینما 4 (تکرار)
نمایش فیلم سینمایی هیمالیا / به کارگردانی: اریک والی: پدر خانواده و بزرگ قبیله‌ای در تبت پسر خود را در یک درگیری از دست می‌دهد. او قاتل پسرش را مورد بخشش قرار نمی‌دهد و ...
15/18 تئاتر رضوی
35/20 دلنوازان
05/21 یک فیلم یک تجربه
00/22 ارتباطات در ایران
00/24 آسانسورهای حیرت‌انگیز
تاریخچه آسانسور، کاربردها و تکنولوژی آن، بازدید از سریع‌ترین آسانسور جهان، معرفی قدیمی‌ترین آسانسور در جهان و بررسی ساختار و چگونگی حرکت آسانسور و...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر