jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۷۴ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۸

دختربچه دوساله‌ای که با فروکردن جسم تیز به لاستیک خودروی همسایه، خود و والدینش را به دردسر بزرگی انداخته عنوان کمسنترین تبهکار هفته را گرفته است. به گزارش دیلی؛ این کودک که نامش به خاطر سن بسیار کم او منتشر نشده متهم است از عمد لاستیک‌های خودروی همسایه را پنچر کرده و در سن 2 سالگی پرونده جرم خود را در پاسگاه پلیس ویلتشایر انگلیس تشکیل داده است.

وکیل خانواده این کودک مدعی است دخترک که حتی راه رفتن را به تازگی یاد گرفته نباید به عنوان مجرم شناخته شود و شکایتی که علیه او تنظیم شده بیاساس است اما با این وجود تحقیق در مورد این ماجرا همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر