jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۷۴ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۸

دختربچه دوساله‌ای که با فروکردن جسم تیز به لاستیک خودروی همسایه، خود و والدینش را به دردسر بزرگی انداخته عنوان کمسنترین تبهکار هفته را گرفته است. به گزارش دیلی؛ این کودک که نامش به خاطر سن بسیار کم او منتشر نشده متهم است از عمد لاستیک‌های خودروی همسایه را پنچر کرده و در سن 2 سالگی پرونده جرم خود را در پاسگاه پلیس ویلتشایر انگلیس تشکیل داده است.

وکیل خانواده این کودک مدعی است دخترک که حتی راه رفتن را به تازگی یاد گرفته نباید به عنوان مجرم شناخته شود و شکایتی که علیه او تنظیم شده بیاساس است اما با این وجود تحقیق در مورد این ماجرا همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر