jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۷۴   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۸

دختربچه دوساله‌ای که با فروکردن جسم تیز به لاستیک خودروی همسایه، خود و والدینش را به دردسر بزرگی انداخته عنوان کمسنترین تبهکار هفته را گرفته است. به گزارش دیلی؛ این کودک که نامش به خاطر سن بسیار کم او منتشر نشده متهم است از عمد لاستیک‌های خودروی همسایه را پنچر کرده و در سن 2 سالگی پرونده جرم خود را در پاسگاه پلیس ویلتشایر انگلیس تشکیل داده است.

وکیل خانواده این کودک مدعی است دخترک که حتی راه رفتن را به تازگی یاد گرفته نباید به عنوان مجرم شناخته شود و شکایتی که علیه او تنظیم شده بیاساس است اما با این وجود تحقیق در مورد این ماجرا همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر