jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۶۶   ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۸

نامه‌ها پیام‌ها، ایمیل‌ها، پیشنهادات، انتقادات و خاطرات شما رسید، متشکریم، باز هم با ما در تماس باشید.

باقر محمدی از سمنان علی افجه‌ای از مشهد نقی ولی‌اللهی از ساری عطاالله کمیلی‌زاده از تهران تهمورث نامقی از کرج صادق علیزاده از کرج فتح‌الله شاکری از تهران مهتاب ساروی از رشت احمدعلی بهبهانی از کاشان رامیز مرشدی از خوی جلیل نامداری از تهران رمضان پایدار از سراب امیرعباس خالقی از کرمانشاه قاسم جانداری از سنندج امیرحسین مزینانی از سمنان قادر محتشمی از تهران پدرام پاک‌نیت از شیراز علیقلی فتوحی از کرمانشاه رستم فردوسی از تهران خداکریم رحمتی از اهواز فریبرز نشاط از تهران کریم سجادی از ساوه میرعباس نهاوندی از سمنان ‌خیرالله خدامی از قم ‌ احمد تاجور از تهران ‌ نادر لولایی از تهران ‌ خلیل خبازی از کرج نعمت مرادی از همدان بیژن رهبانی از تهران سیروس صادقی از تهران فرهاد رهدار از طبس لیلا کتوند از خرم‌آباد محمود بهادری از تهران علا‡ افشارکی از کرج اهورا لامعی از تبریز قدیر پیکارجو از تبریز فریدون فرامرزیان از تهران کیکاوس قبادی از شیراز راستین لقمانی از مشهد کیانوس قاسم‌زاده از ورامین احمد فتوره‌چی از مشهد شیرزاد طالعی از رشت کوروش خادمی از ملایر نسرین جامعی از بروجرد پدرام افشاری از تهران سیاوش خلیلی از تهران ‌سهند کوشان از تهران سامان عابدیان از کرج بهروز ماکویی از تبریز علی کحالی از تهران مراد موسوی‌نسب از کرج و حسن خانی از قم .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی