jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۶۶ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۸

نامه‌ها پیام‌ها، ایمیل‌ها، پیشنهادات، انتقادات و خاطرات شما رسید، متشکریم، باز هم با ما در تماس باشید.

باقر محمدی از سمنان علی افجه‌ای از مشهد نقی ولی‌اللهی از ساری عطاالله کمیلی‌زاده از تهران تهمورث نامقی از کرج صادق علیزاده از کرج فتح‌الله شاکری از تهران مهتاب ساروی از رشت احمدعلی بهبهانی از کاشان رامیز مرشدی از خوی جلیل نامداری از تهران رمضان پایدار از سراب امیرعباس خالقی از کرمانشاه قاسم جانداری از سنندج امیرحسین مزینانی از سمنان قادر محتشمی از تهران پدرام پاک‌نیت از شیراز علیقلی فتوحی از کرمانشاه رستم فردوسی از تهران خداکریم رحمتی از اهواز فریبرز نشاط از تهران کریم سجادی از ساوه میرعباس نهاوندی از سمنان ‌خیرالله خدامی از قم ‌ احمد تاجور از تهران ‌ نادر لولایی از تهران ‌ خلیل خبازی از کرج نعمت مرادی از همدان بیژن رهبانی از تهران سیروس صادقی از تهران فرهاد رهدار از طبس لیلا کتوند از خرم‌آباد محمود بهادری از تهران علا‡ افشارکی از کرج اهورا لامعی از تبریز قدیر پیکارجو از تبریز فریدون فرامرزیان از تهران کیکاوس قبادی از شیراز راستین لقمانی از مشهد کیانوس قاسم‌زاده از ورامین احمد فتوره‌چی از مشهد شیرزاد طالعی از رشت کوروش خادمی از ملایر نسرین جامعی از بروجرد پدرام افشاری از تهران سیاوش خلیلی از تهران ‌سهند کوشان از تهران سامان عابدیان از کرج بهروز ماکویی از تبریز علی کحالی از تهران مراد موسوی‌نسب از کرج و حسن خانی از قم .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر