jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۹۵۲ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۶

پسر بچه 7 ساله‌ای که برای مدت 2 ماه هر روز از کیف پدر و مادرش پول می‌دزدید، بالاخره به کار خود اعتراف کرد و پلیس را از حل مساله‌ای پیچیده رهایی‌ بخشید. این پسرک اعتراف کرد که در طول دو ماه در فرصتی مناسب از کیف پدر و مادرشدست‌کم هر‌بار‌20 دلار پول می‌دزدیده تا بتواند در موقعیتی بهتر از آن برای خریدن موتورسیکلت استفاده کند.

والدین این پسر بچه که به خاطر گم شدن پول‌های نقدشان به خدمتکار خانه خود شک برده بودند با شکایت از این زن نگون بخت پرونده دزدی برای او تشکیل داده بودند که هیچ سند اثباتی نداشت و بالاخره پسر 7 ساله‌شان به دزدیدن پول‌ها اعتراف کرد و پرونده را بست.

ظاهرا او در طول دو ماه دست‌کم هزار دلار پول نقد از والدینش دزدیده بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر