jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۷۵ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 26215600

10/11 مستند طلوع مریخ (تکرار)
کنکاشی در قدرت موشک، مستندی علمی درباره چگونگی طراحی و فرستادن یک موشک فضایی به سوی مریخ جهت بالا بردن امکانات تحقیق و کاوش‌های علمی در سطح مریخ و ایجاد امکانات برای بازگشت سفینه به زمین و دیگر کمک‌هایی که برای فضانوردان تدارک دیده می‌شود. همچنین طراحی و ساخت موشک‌های فضانوردی با سوخت هسته‌ای و نتایج حاصله از آن موضوعی دیگر در این برنامه است که مورد بررسی قرار می‌گیرد.
25/12 اردی‌بهشت (زنده)
در این قسمت بحث زن و حقوق شهروندی از نگاه جامعه‌شناسان با حضور علی کاظمی و دکتر شهلا باقری مورد بررسی قرار می‌گیرد.
20/13 گروه 23
00/14 پنگان
15/14 پدافند غیرعامل
45/14 ارتباط نزدیک (زنده)
هویت ملی و موفقیت های هسته‌ای/ با حضور حجت‌الاسلام حبیب محمدنژاد (معاون پژوهش نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها)، دکتر بهرامی احسان (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و دکتر عباس رحیمی‌نژاد (مدرس دانشگاه)، اجرا: علیرضا غفاری.
50/15 سینما اقتباس (تکرار)
نمایش فیلم سینمایی قبرستان کرم‌های شب‌تاب/ به کارگردانی: تویا ساتو‌
15/18 تئاتر رضوی
00/19 چهارسوی علم (زبان فارسی)‌
35/20 بخش اورژانس
شامل احیای کودکی که براثر ضربه بی‌هوش شده و بشدت از ناحیه سرآسیب دیده است، نجات جان مردی که 72 ساعت در آب‌های دریا گم شده بود و جا انداختن شانه یک رزمی کار و ....
15/21 کتاب 4
45/21 آسمان شب (زنده)‌
20/22 سکوی افتخار
‌15/23 دو قدم مانده به صبح (زنده)‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر