jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۴۰   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

فرهنگ انقلاب نام سپاه را هماره عجین با شهادت ثبت‌کرده است. چه آن روز که محمد بروجردی در کنار مردم کردستان جنگید و به شهادت رسید و چه امروز که سردار شوشتری و همرزمانش در میان مردم خونگرم سیستان و بلوچستان به خاک و خون غلتیدند و بار دیگر جامعه را با تفسیری دیگر از واژه شهادت جانی دوباره دادند.

هدای ما تا بودند مظهر جانبازی و فداکاری، مردم‌داری و خدمت، خلوص و صداقت بودند و امروز که نیستند باز ما را به همین ارزش‌ها فرا می‌خوانند. مگر سرداران شهید سپاه در سیستان چه می‌خواستند؟ آیا جز این است که قرار بود با نگاهی وحدت‌بخش و امنیت‌آفرین به دیدار بزرگان و ریش‌سفیدان طوایف منطقه بروند.

آیا باید پاک‌ترین فرزندان ملت به جرم عشق به مردم در محروم‌ترین نقاط کشور به دست تروریست‌ها این‌گونه به خاک و خون کشیده شوند.

سردار شوشتری از یادگاران و جانبازان دوران دفاع‌مقدس و همرزمان شهید باکری محسوب می‌شد. وی فرمانده عملیات مرصاد در مقابله با تجاوز و تهاجم نظامی منافقین در غرب کشور بود و چه سعادتی بالاتر از این که امام راحل‌مان در پیامی که آن روزها خطاب به وی ابلاغ کرد، فرمود:

«در این دنیا که نمی‌توانم کاری بکنم. اگر آبرویی داشته باشم در آن دنیا قطعا شما را شفاعت خواهم کرد.» بی‌تردید یاد و نام او و دیگر شهیدان سرافرازمان همیشه بر‌تارک این مرز و بوم می‌درخشد و خون سرخشان پیام‌آور وحدت شیعه و سنی و امنیت آحاد مردم در سراسر کشور خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر