jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۲۷۳ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

سلام به همه عزیزان بازی‌خور! امیدواریم اوضاع و احوال شما خوب باشد و در سال تحصیلی جدید آب‌بندی شده باشید! بازی‌های ریز و درشت به بازار هجوم آورده‌اند. مواظب باشید که بی‌خود وقت‌تان را صرف هر بازی‌ای نکنید و درجه بندی سنی را مد نظر داشته باشید. ‌نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال هم برگزار شد و تعداد زیادی بازی ایرانی در آن شرکت کردند. ما هم سعی خواهیم کرد با معرفی برنده‌ها و بازی‌های منتخب، عنوان‌های خوب را در صفحه بازی کلیک معرفی کنیم تا علاقه‌مندان با بازی‌های داخلی بیشتر آشنا بشوند. فعلا برویم سر وقت پاسخ به ایمیل‌ها.

آقای علیرضا عاصی از یزد؛ دوست عزیز مواردی مثل مبارزه‌های بسیار دیدنی در بازی بتمن چیزی هستند که هر کسی بازی را به دست بگیرد آن‌ها را می‌بینید. وقتی ما این‌قدر جا کم داریم سعی می‌کنیم چیزهایی را که خیلی واضح هستند بی‌خیال شویم. شما هم خودت را عصبانی نکن! خوب شد از بازی بد نگفتیم اگر نه احتمالا بمب برای‌مان می‌فرستادی!

این هفته آرزو داشتیم ایمیل آقای مسلم ناصری را همه ببینند. در این ایمیل ایشان از ما گله کرده‌اند که چرا بازی ‌DS‌ کم معرفی می‌کنیم؟ قابل توجه دوستانی که فقط بلدند بگویند نویسنده ما ‌DS‌ باز است و خودش را با ‌DS‌ خفه کرده! هم‌چنین قابل توجه آقای ناصری که هفته آینده یک بازی داغ ‌DS‌ برایشان خواهیم داشت.

آقای رضا جریانی از اصفهان؛ همان‌طور که خودتان گفتید اشکال از کرک بازی بتمن است که در بخش‌هایی از بازی جلو نمی‌رود. نسخه‌های کنسولی چنین ایرادهایی ندارند. ‌ ‌

آقای مسلم پورقهرمان از آذربایجان شرقی؛ حتما بسته‌های اضافه شونده را دانه‌دانه نصب کنید و پس از نصب هر کدام مطمئن شوید که کرک مربوطه کپی شده است. فکر می‌کنم مشکل شما مربوط به کرک نشدن هر بسته اضافه شونده باشد. ‌ ‌

آقای خواجه‌امیری از تهران؛ همان‌طور که در مقاله موتوراستورم هم اشاره کرده‌ایم، با نصب فرم‌ویر ‌Gen B‌ و داشتن پچ ‌Yoshihiros Decrypter‌ مشکل اجرای بازی‌های جدید روی ‌PSP‌‌حل می‌شود. در راستای ایرادات هم‌خوانی هم آقای صابر جوان پرسیده‌اند که چطور می‌شود بازی‌های ‌Wiiware‌ مانند کنترا را که هفته پیش معرفی شد، تغییر ریجن بدهیم؟ به شما پیشنهاد می‌کنیم از نرم‌افزار ‌Free the WADS‌ استفاده کنید که کاربردش در اسمش معلوم است! ‌ ‌

آقای محمد خیامی؛ نسخه‌های اولیه ‌Halo ODST‌ که در ایران پخش شدند همه‌شان فرانسوی حرف می‌زدند! هم‌چنین نسخه‌های اولیه ‌Wet‌ هم از وسط بازی جلوتر نمی‌رفتند. متاسفانه این بازی‌ها پیش از تست شدن وارد بازار می‌شوند و برای خرید باید حواستان جمع باشد. تا هفته بعد خدانگهدار!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر