jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۲۹۲   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۱۶

سایت «جهان » نوشت:اخیرا رئیس شورای رقابت دولت دهم با رادیو فردا ارگان رسمی سازمان سیا گفت وگو کرده که این موضوع مورد اعتراض بسیاری از اصولگرایان قرار گرفته است.

جمشید پژویان که مشاور اقتصادی دولت نهم و دهم در نقدی سازی یارانه ها و همچنین رئیس شورای رقابت در اجرای سیاست های کلی اصل 44 است، با رادیو فردا در خصوص این شورا گفت وگو کرد.

از آنجایی که جهت گیری سیاسی رادیو فردا کاملا ضد نظام و کشور است گفت وگوی یک مقام ارشد دولتی با این رسانه کاملا سوال برانگیز است.

این در حالی است که پیش از این بسیاری از مقامات دولت اصلاحات پس از مصاحبه با رسانه های ضد انقلاب نظیر رادیو فردا مورد انتقاد و بازخواست شدید قرار می گرفتند.

انتظار می رود مدیران و مسئولین تازه وارد به دولت اصولگرا حداقل باید برخی روابط گذشته و آزاد خود را محدود کنند تا تلقی شعاری بودن برخی مباحث مطرح شده در این زمینه ایجاد نشود.

پژویان در این گفت و گو تاکید کرده است؛ اختیارات شورای رقابت اختیارات بالایی است و با جلوگیری از فضای انحصاری و ملغی کردن فعالیت‌های اقتصادی که به زیان عموم و مخدوش کردن بازار منتهی می‌شود می‌تواند مواردی را به اجرا بگذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر