jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۲۹۲ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۱۶

سایت «جهان » نوشت:اخیرا رئیس شورای رقابت دولت دهم با رادیو فردا ارگان رسمی سازمان سیا گفت وگو کرده که این موضوع مورد اعتراض بسیاری از اصولگرایان قرار گرفته است.

جمشید پژویان که مشاور اقتصادی دولت نهم و دهم در نقدی سازی یارانه ها و همچنین رئیس شورای رقابت در اجرای سیاست های کلی اصل 44 است، با رادیو فردا در خصوص این شورا گفت وگو کرد.

از آنجایی که جهت گیری سیاسی رادیو فردا کاملا ضد نظام و کشور است گفت وگوی یک مقام ارشد دولتی با این رسانه کاملا سوال برانگیز است.

این در حالی است که پیش از این بسیاری از مقامات دولت اصلاحات پس از مصاحبه با رسانه های ضد انقلاب نظیر رادیو فردا مورد انتقاد و بازخواست شدید قرار می گرفتند.

انتظار می رود مدیران و مسئولین تازه وارد به دولت اصولگرا حداقل باید برخی روابط گذشته و آزاد خود را محدود کنند تا تلقی شعاری بودن برخی مباحث مطرح شده در این زمینه ایجاد نشود.

پژویان در این گفت و گو تاکید کرده است؛ اختیارات شورای رقابت اختیارات بالایی است و با جلوگیری از فضای انحصاری و ملغی کردن فعالیت‌های اقتصادی که به زیان عموم و مخدوش کردن بازار منتهی می‌شود می‌تواند مواردی را به اجرا بگذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر