jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۷۷ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۱

«دامپزشکی که اقتصاد می‌داند» عنوان گفتگو با دکتر محمد آقامیری رئیس انجمن نظام دامپزشکی کشور است. شرح حرف‌های او را در صفحه (7)، می‌توانید بخوانید.

حضور مجدد آمیتاباچان در تلویزیون بهانه مطلب اصلی صفحه‌سینما (9) است.

«تصمیم بزرگ» عنوان مطلب اصلی صفحه جهان (10) به دو دستگی مقامات واشنگتن درمورد وضعیت کشور افغانستان پرداخته است.

در صفحه اندیشه (11) می‌توانید گفتگویی با غلامرضا بهروز لک، مدیر پژوهشکده انتظار نور پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در ادامه سلسله مباحث جام‌جم درباب عقلانیت سیاسی بخوانید.


مرزهای شبیه‌سازی در کجا می‌شکنند؟ این سوالی است که مطلب اصلی صفحه دانش (12) درپی پاسخ آن است.

رایان گیگز بازیکن 37 ساله ولزی منچستر یونایتد همچنان مثل یک جوان 20 ساله در این تیم می‌درخشد. مطلب اصلی صفحه ورزش (13) به حال و روز این روزهای این بازیکن پرداخته است.

گزارش اصلی صفحه جامعه (14) به چگونگی رفتار با دانش‌آموزانی پرداخته که دچار مشکلات عاطفی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر