jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۲۸ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

مرد چینی که برای ورزش روزانه‌اش هر روز از روی یک پل معلق عبور می‌کند با این کار خود ده‌ها تن را به این ورزش پر خطر تشویق کرده است.

لو تاوشنگ 55 ساله که اهل چین است ادعا می‌کند از زمانی که خبر پر جنجال ورزش روزانه او با گذر از روی پل معلق منتشر شده است، ده‌ها نفر با او تماس گرفته‌اند و ابراز علاقه کردند که او آنها را برای انجام این کار تمرین دهد.

آقای تاوشنگ هر روز با دویدن روی لبه پل معلقی که در کنار ریل راه آهن قرار دارد هم ورزش می‌کند و هم باعث تعجب و جمع شدن صدها نفر از شهروندان در حال گذر می‌شود.

مقامات ترافیک استان ووهان به این مرد هشدار داده‌اند که با این‌که کار غیرقانونی انجام نمی‌دهد، اما به‌خاطر خطرناک بودنش برای سلامتی وی نگرانند.

این مرد شجاع مدعی است که طناب باریکی که برای خود ساخته می‌تواند در هنگام خطر او را از افتادن در رودخانه پر آبهان که از زیر پل کوینگ‌چان می‌گذرد نجات دهد.

تاوشنگ هنوز هیچ تصمیمی در مورد افراد متقاضی که می‌خواهند دویدن 100 متر روی لبه پل را یاد بگیرند نگرفته و انجام آن را دور از ذهن می‌داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر