jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۱۲۳۷   ۱۱ اسفند ۱۳۸۱  |  ۲۳:۳۹

جام جم آنلاین - سقوط هواپیمای حامل چتربازان در غرب روسیه باعث کشته شدن 11 نفر از مردم شد.

رویتر به نقل از کانال تلویزیونی الاتحاد وی گزارش داد هواپیمای نظامی روسیه حامل تیم چتربازان نظامی در دهکده بارکی نزدیک توور دچار حادثه شده و بر روی خانه ها سقوط کرد.
سخنگوی وزارت حوادث امروز غیرمترقبه روسیه گفت در این حادثه 11 نفر کشته اما 14 نفر دیگر از چتربازان موفق به نجات خود شدند.
به گفته کارشناسان این حادثه در 160 کیلومتری شمال مسکو به دلیل خارج شدن کنترل هواپیما از دست خلبان هنگامی که قصد تغییر ارتفاع پرواز از 11 هزار پایی را داشت رخ داد.
به گفته شاهدان قبل از آن که چتربازان بتوانند از هواپیما به بیرون بپرند بال سمت چپ دچار اشکال شده و به طرف زمین با سرعت زیاد حرکت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر