jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۹۱۰۱   ۲۱ مهر ۱۳۸۷  |  ۲۱:۲۵

بازی‌های نقش‌آفرینی اکشن دو بعدی پس از موفقیت سری کسلوانیا محبوبیت زیادی پیدا کردند. بازی Soul of Darkness یک بازی نقش آفرینی دو بعدی است که جا پای کسلوانیا و خانواده بلمانت گذاشته و یک بازی هیجان‌انگیز برای گوشی‌های همراه خلق کرده است.

شما Kale  را کنترل می‌کنید که همانند نقش اول‌های سری کسلوانیا، کسی که به شکار خون‌آشام‌ها می‌رود.

مراحل به‌صورت پلت فرمر هستند. گرافیک بازی بسیار زیباست و انیمیشن‌های واضحی دارد. کایل می‌تواند تعداد زیادی سلاح سرد و جادو جمع کند که با جمع کریستال‌ها می‌توان آنها را قوی‌تر کرد. جادوها با کلید 0 و انتخاب اسلحه‌ها با کلید 9 است. بازی در کل یازده مرحله هیجان‌انگیز دارد که در هر مرحله دشمن‌ها و غول‌های متفاوتی سر راهتان قرار می‌گیرند. مراحل آن‌قدر پیچیده هستند که با دوباره بازی کردنشان به جاهایی برسید که قبلا ندیده بودید. اگر از بازی‌های کسلوانیا خوشتان می‌آید در تهیه Soul of Darkness تردید نکنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر