jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۹۱۰۱   ۲۱ مهر ۱۳۸۷  |  ۲۱:۲۵

بازی‌های نقش‌آفرینی اکشن دو بعدی پس از موفقیت سری کسلوانیا محبوبیت زیادی پیدا کردند. بازی Soul of Darkness یک بازی نقش آفرینی دو بعدی است که جا پای کسلوانیا و خانواده بلمانت گذاشته و یک بازی هیجان‌انگیز برای گوشی‌های همراه خلق کرده است.

شما Kale  را کنترل می‌کنید که همانند نقش اول‌های سری کسلوانیا، کسی که به شکار خون‌آشام‌ها می‌رود.

مراحل به‌صورت پلت فرمر هستند. گرافیک بازی بسیار زیباست و انیمیشن‌های واضحی دارد. کایل می‌تواند تعداد زیادی سلاح سرد و جادو جمع کند که با جمع کریستال‌ها می‌توان آنها را قوی‌تر کرد. جادوها با کلید 0 و انتخاب اسلحه‌ها با کلید 9 است. بازی در کل یازده مرحله هیجان‌انگیز دارد که در هر مرحله دشمن‌ها و غول‌های متفاوتی سر راهتان قرار می‌گیرند. مراحل آن‌قدر پیچیده هستند که با دوباره بازی کردنشان به جاهایی برسید که قبلا ندیده بودید. اگر از بازی‌های کسلوانیا خوشتان می‌آید در تهیه Soul of Darkness تردید نکنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر