jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۹۱۰۱   ۲۱ مهر ۱۳۸۷  |  ۲۱:۲۵

بازی‌های نقش‌آفرینی اکشن دو بعدی پس از موفقیت سری کسلوانیا محبوبیت زیادی پیدا کردند. بازی Soul of Darkness یک بازی نقش آفرینی دو بعدی است که جا پای کسلوانیا و خانواده بلمانت گذاشته و یک بازی هیجان‌انگیز برای گوشی‌های همراه خلق کرده است.

شما Kale  را کنترل می‌کنید که همانند نقش اول‌های سری کسلوانیا، کسی که به شکار خون‌آشام‌ها می‌رود.

مراحل به‌صورت پلت فرمر هستند. گرافیک بازی بسیار زیباست و انیمیشن‌های واضحی دارد. کایل می‌تواند تعداد زیادی سلاح سرد و جادو جمع کند که با جمع کریستال‌ها می‌توان آنها را قوی‌تر کرد. جادوها با کلید 0 و انتخاب اسلحه‌ها با کلید 9 است. بازی در کل یازده مرحله هیجان‌انگیز دارد که در هر مرحله دشمن‌ها و غول‌های متفاوتی سر راهتان قرار می‌گیرند. مراحل آن‌قدر پیچیده هستند که با دوباره بازی کردنشان به جاهایی برسید که قبلا ندیده بودید. اگر از بازی‌های کسلوانیا خوشتان می‌آید در تهیه Soul of Darkness تردید نکنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر