jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۷۰۴۰   ۱۴ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۲۴

یک هموطن: یک سال از قبول شدنم در آزمون استخدام آموزش و پرورش می‌گذرد، اما متاسفانه این سازمان هیچ فکری به حال من و امثال من نکرده است.

یک هموطن از مبارکه: با توجه به این که اعلام شده است مدارس حق دریافت شهریه از دانش‌آموزان را ندارند، ولی مدیر آموزشگاه ابتدایی (دخترانه)‌ مریم در مبارکه اصفهان برای ثبت‌نام هر دانش‌آموز، 100 هزار تومان گرفته است؛ چرا آموزش و پرورش نسبت به این کار غیر قانونی هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.

شفیعی از گنبد کاووس: قرار بود پذیرفته شدگان آزمون استخدامی امسال وارد آموزش و پرورش شوند ولی تاکنون سردرگم مانده‌اند.

یک معلم رسمی: امسال با توجه به مساله یک نوبته کردن مدارس با 12 سال خدمت جزو نیروهای مازاد شدم و به همین دلیل قرار شده است ارتقای شغلی این قشر نیز حذف شود یعنی در این تورم بازار، 60 هزار تومان نیز از حقوقمان کسر شود، آیا این تصمیم آموزش و پرورش درست است؟

علی‌پور از خوی: کاش ریاست اداره جانبازان و ایثارگران این شهرستان با تامل بیشتری به مشکلات جانبازان رسیدگی می‌کرد.

ابراهیمی: سامانه 129 (تلفن شکایات از سازمان تاکسیرانی)‌ پاسخگوی تلفن‌های مردمی نیست، پس دلیل راه‌اندازی آن، چه بوده؟!

مرتضوی از شاهین‌شهر اصفهان: با توجه به نزدیکی فصل سرما، هنوز نصب علمک‌های گاز شهرک‌های کوثر و فدک با مشکل مواجه است و پس از گذشت ماه‌ها انتظار، مراحل حفاری خیابان‌ها به پایان نرسیده است.

جهرمی از ماهشهر: بانک تجارت شعبه پتروشیمی بندر امام(ره) در پرداخت حقوق ماهانه کارکنان شرکت‌ها، با مشکلات عدیده‌ای مواجه است و در اکثر مواقع از پرداخت وجه به ارباب رجوع ممانعت می‌کند.

محمدرضا جمشیدی از بروجرد: نمایندگی شرکت زاگرس خودروی بروجرد نسبت به تحویل خودروهای وعده داده شده خلف وعده می‌کند.

یک هموطن از هشتگرد: چند ماهی است که یکی از لوله‌های اصلی آب هشتگرد دچار ترکیدگی شده است که اقدام شرکت آبفای این منطقه، تاکنون حفاری خیابان بوده است و وقتی به این مساله اعتراض می‌کنیم، می‌گویند در انتظار ارسال لوله آب از شهر اصفهان هستند،‌ آیا این کار شرکت آب و فاضلاب با شعار (صرفه‌جویی در آب) سنخیتی نیز دارد؟

خلیلی از اراک: شهرک مصطفی خمینی پس از 12 سال تاسیس، هنوز در خیابان‌های اصلی‌اش روشنایی ندارد، آیا این خیابان‌های پرتردد هنگام شب، روشنایی نمی‌خواهد؟!

جمعی از اهالی: شهرک بام تهران واقع در منطقه یک شهرداری آب شرب و حتی آب چاه ندارد، بنابراین چه کسی پاسخگوی نیازهای آبی این منطقه است؟!

محمدکاظم حیدری: از پخش سریال «وقتی برای پشیمانی» کمال تشکر را دارم.

صحبتی از تهران: کاش صداوسیما نسبت به پخش سریال «بزنگاه» قدری با تامل‌تر عمل می‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر