jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۰۶۳۲۵   ۱۲ مهر ۱۳۸۷  |  ۱۵:۴۱

به آسمان‌خراش ایرانی NBA رای بدهید

حدادی دومین چهره‌ محبوب ممفیس

سایت رسمی باشگاه ممفیس گریزلیز در صفحه‌ اول خود با نام بردن از شش بازیکن جدید این تیم در مسابقات سال ‌2008-2009 از هوادارانش خواسته است تا درمورد این بازیکنان رای بدهند.

به گزارش ایسنا ، مسئولان این باشگاه بسیار مشتاق هستند تا نظر طرفداران را درمورد بازیکنان جذب شده بدانند. در متن سوال مطرح شده از سوی این سایت آمده است در کنار «اووجی مایو» ستاره تیم بسکتبال ممفیس کدامیک از بازیکنان جدید معرفی شده بزرگترین تحول در تیم گریزلیز را رقم خواهند زد.

هواداران این تیم پس از مارک گسول، بازیکن ملی‌پوش اسپانیایی به حامد حدادی رای داده‌اند تا آسمان خراش بسکتبال ایران به عنوان دومین چهره محبوب تازه وارد‌ها لقب بگیرد. این رای گیری هم‌چنان فعال است.

رده‌بندی بازیکنان معرفی شده به شرح زیر است:

مارک گسول؛ ‌60 درصد

حامد حدادی؛ ‌20 درصد

داری آرتور؛ ‌9 درصد

آنتونی واکر؛ ‌6 درصد

مارکو یاریچ؛ ‌3 درصد

رگرگ باکنر؛ یک درصد

علاقمندان به بسکتبال و حامد حددادی می‌توانند با مراجعه به آدرس رسمی سایت باشگاه ممفیس (www.nba.com/grizzlies) به حددادی رای بدهند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر