jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۴۴۳۳   ۳۱ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۷:۱۸

همان‌طور که هفته پیش گفتیم، بازی‌های جدید خیلی زیاد هستند و باید برای روزهای آخر تابستان حسابی برنامه‌ریزی کنید تا به همه آنها برسید.

 اول از همه بازی والفجر 8 است که در سبک استراتژی ساخته شده و به بازار آمده. در بازارPC همچنین دو‌بازی ماجرایی بسیار خوب به نام‌های دراکولا 3 و Murder at the Abbey وجود دارند که باب دل طرفداران بازی‌های ماجرایی هستند. البته قسمت جدید بازی سریالی پنومبرا هم هست که‌ Requim نام دارد. بازی Spore معروف ویل‌رایت هم این هفته به بازار آمد.

این بازی احتیاجی به توضیح و معرفی ندارد. ایکس‌باکس‌بازها علاوه بر مرسناریز 2 (که برای پلی‌استیشن 2 هم آمده)، بازی جالب Face Breaker را هم دارند که یک اکشن از نوع مبارزه‌ای است و تم طنزی دارد. از دیگر بازی‌های جدید ایکس‌باکس می‌شود به Warhammer Battle March ‌اشاره کرد. برای کنسول دستی‌های PSP و‌ DS هم فعلا بهتر از‌ N+ چیزی پیدا نمی‌شود. البته DS بازها بازی جالب Commando Steel Disaster را هم دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر