jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۰۲۷۵۷   ۲۷ شهريور ۱۳۸۷  |  ۱۶:۱۹

احمد توکلی مدیر مسئول سایت الف و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حکم جلب خود را تکذیب کرد. روزنامه ایران امروز چهارشنبه در سایت اینترنتی خود، چنین ادعایی را مطرح کرده بود.

مدیر مسئول سایت الف لحظاتی پیش به جام جم آنلاین گفت: " هیچ حکم جلبی به دست من نرسیده است و هیچ اطلاعی هم از این حکم ندارم."

توکلی در این گفتگوی تلفنی افزود: هم اکنون که با شما در حال گفتگو هستم در زندان نیستم.

وی گفت: مدعی‌العموم از من شکایت کرده که در سایت «الف» به مقامات و مسئولین قوای سه‌گانه اهانت شده است.

توکلی افزود: قرار است یکشنبه هفته آینده برای پاره‌ای توضیحات به بازپرسی بروم.

"شبکه ایران" - پایگاه خبری اینترنتی روزنامه ایران-  امروز در خبری مدعی شده بود که حکم جلب احمد توکلی مدیر مسئول سایت خبری «الف» به خاطر عدم پاسخگویی مدیر مسئول سایت خبری «الف» به شاکیان خصوصی این سایت، صادر شده است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر