jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۱۳۳   ۱۸ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۳

همان‌طور که انتظار می‌رفت

استیضاح علی‌احمدی منتفی شد

گروه سیاسی: همان طور که پیش‌بینی می‌شد، استیضاح علی‌احمدی وزیر هشت ماهه دولت نهم که با 82 امضای قطعی نمایندگان در راه بود تا روز چهارشنبه جامه عمل بپوشد روز گذشته آن هم تنها بعد از 3 روز رایزنی به طور کامل منتفی شد. پس از آن که تعداد زیادی از نمایندگان از مشکلات آموزش و پرورش و حل نشدن آن از سوی وزارتخانه سخن به میان آوردند و در نهایت، استیضاح را چاره کار احساس کردند، در راهروهای مجلس دیده شد که تعداد زیادی ازمعاونان وزیر آموزش و پرورش، برای صحبت با نمایندگان قدم به راهروها گذاشتند .

تعداد زیاد رایزنان وزیر به حدی بود که آنها  با تلفن همراهشان با علی‌احمدی تماس می‌گرفتند و بعد گوشی را به نماینده امضاکننده استیضاح می‌دادند و قصد داشتند به این وسیله پل ارتباطی جدی میان وزیر و نماینده ایجاد و استیضاح را از وزیر متبوعشان دور کنند.

از ابتدای اعلام وصول این استیضاح در چهارشنبه گذشته این پیش‌بینی وجود داشت که با وجود داشتن 82 امضا برای استیضاح عملا این حرکت به جایی نمی‌رسد بخصوص آن که در همان ابتدا 16 نماینده امضای خود را پس گرفتند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر