jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۱۰۸۰   ۱۷ شهريور ۱۳۸۷  |  ۲۱:۱۰

سلام. همان‌طور که قول داده بودیم این هفته با نقد بازی مقاومت خدمت شما رسیدیم. هفته گذشته با خوشحالی در مورد سایه سحر صحبت کردیم. اما این هفته اوضاع در مورد مقاومت کمی فرق دارد. نویسنده‌مان به‌طور کامل در مورد آن نوشته‌اند اما این بازی می‌توانست خیلی بهتر از این چیزها باشد.

به‌عنوان مثال گذاشتن چند چک‌پوینت در طول هر مرحله باعث می‌شد که روند بازی کاملا دگرگون شود و با همین کیفیت، بشود آن را جزو بهترین بازی‌‌های ساخت داخل محسوب کرد. امیدواریم این اشتباه‌‌ها کمتر باشند. هنوز تا پایان سال وقت زیاد است و بازی‌‌های دیگری در راه هستند.

نکته دیگر در مورد این اعتراض کلیشه‌ای و احمقانه است که هر هفته به ما می‌شود: «چرا شما بازی‌‌های PC یا DS یا 3 PS یا360 X یا PSP  را نقد می‌کنید در حالی‌که هیچ‌کس این کنسول را ندارد؟». دوستان عزیز یک بار برای همیشه پاسخ شما را می‌دهم. اول، شما با نگاه کردن به دور و بر خودتان قضاوت نکنید. دوم، حتی اگر یک نفر در بین خواننده‌‌ها DS داشته باشد حق داریم در مورد بازی‌هایش مطلب بنویسیم و سوم؛ مگر حتما باید یک کنسول را داشته باشید تا در موردش مطلب بخوانید؟ خیلی‌‌ها هستند که ایکس‌باکس یا3 PS ندارند اما دوست دارند در مورد بازی‌‌های این کنسول اطلاع داشته باشند. بنابراین این اعتراض کاملا بی‌جاست. تمام!

آقای حسین اسماعیل زاده از ارومیه، چه خوب! حتما این کار را بکنید. به تمام بازی‌خورهای شهر زیبای ارومیه هم سلام ما را برسانید. آقای صابر کلهر، بله بازی گرید برای PC هم هست. شما که این‌قدر به ما گیر می‌دهی آپدیت بشویم چطور نمی‌دانی این بازی برای PC‌هم هست؟! معنی بازی‌‌های «قدیمی و حالگیر» را هم نفهمیدم. بیشتر توضیح بده! آقای مسعود رضایی، نسبت تعداد تیکه‌‌هایی که ما به شما می‌اندازیم به تیکه‌‌هایی که شما به ما می‌اندازی نزدیک به صفر است! شما و همان 4-5 تا دوستانتان یک مطلبی که دوست دارید بخوانید برای ما بفرستید تا بدانیم شما چی دوست دارید بخوانید! بعد همان‌طوری برایتان مطلب بنویسیم. آن وقت می‌فهمید که ممکن است 300 هزار نفر دیگر پیدا بشوند که از آن نوع مطالب خوششان نمی‌آید.

آقای امیر تاجیک از اراک، چه جوری جواب بدهم؟ مگر شما سوال کرده بودی؟ آقای ابراهیم رجبی از اهواز، ممنوع توصیه خیلی خوبی بود. آقای علی یگانه عزیز، نه ما از‌ IGI و ولفنشتاین بدمان نمی‌آید. راجع به این بازی‌‌های قدیمی هم در آینده مطلب خواهیم داشت. آقای سینا بخشی صدر از مشهد مقدس، یکی دو سالی می‌شود که رسما اعلام کرده‌ایم اگر در بازی‌ای گیر کردید به کلیک ایمیل نزنید چون فرصت پاسخ به این جور سوال‌‌ها را نداریم.
امیر قریشی، نگو که من هم دلم پر است. دلیل این معجزات را باید از شرکت‌‌های توزیع‌کننده بازی داخلی بپرسی.
تا هفته بعد خدانگهدار همه شما بازی‌خورها عزیز.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر