jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۰۰۲۶۴   ۱۷ شهريور ۱۳۸۷  |  ۰۱:۵۰

مقدماتی جام جهانی 2010

ایران در ریاض از شکست گریخت

تیم ملی فوتبال ایران شنبه شب در ورزشگاه شهر ریاض در نخستین دیدارش از مرحله دوم و در گروه 2 با تیم ملی عربستان سعودی به تساوی یک بر یک رسید و یک امتیاز با ارزش را در این میدان دشوار به دست آورد.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران در نیمه نخست بسیار ضعیف ظاهر شد و خط دفاعی مرتکب اشتباهات زیادی شد. در دقیقه 29 سعد الحرزی از اشتباه مسلم خط دفاع ایران سود جست و با یک شوت سرکش دروازه رحمتی را گشود. رحمتی در این نیمه بسیار خوب ظاهر شد و چند بار ناجی دروازه ایران شد.

در نیمه دوم تیم ایران فشار را روی دروازه سعودی زیاد کرد و کنترل بازی را در دست گرفت اما تمام حملات ایران بی ثمر بود و تیم عربستان تلاش داشت با وقت کشی بازی را با همین نتیجه یک بر صفر به پایان برساند.

تعویض های دایی نواقص تیم ایران در نیمه نخست را تا اندازه زیادی برطرف کرد.

سرانجام در دقایق پایانی نیمه دوم  روی یک ضربه ایستگاهی جواد نکونام با ضربه سر دروازه عربستان را گشود و نتیجه را یک بر یک مساوی کرد تا تیم جوان ایران با یک امتیاز با ارزش ورزشگاه ریاض را ترک کند.

مارک شیلد ، داور استرالیایی قضاوت این دیدار را به عهده داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر