jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۹۹۲۸   ۰۷ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۰

با اعترافات جدید زنی که به اتهام تشکیل باند فساد و اغفال زنان و دختران دستگیر شده است ، روز گذشته مرحله جدیدی از رسیدگی به این پرونده در شعبه 1612جنایی تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما، به دنبال شکایت های مختلف مردمی در خصوص اغفال زنان و دختران و فعالیت یک باند از قاچاقچیان در ارتباط با مواد مخدر، ماموران مرکز اجرایی سپاه ناحیه شرق تهران با تحقیقات غیر محسوس در این خصوص متوجه شدند سرکرده این باند زنی است که هویت های مختلفی دارد و به «عنکبوت سیاه» معروف است . ماموران در ادامه تحقیقات خود متوجه شدند این زن که نام اصلی وی مهین - ش است ، ابتدا به بهانه های مختلف با زنان و دختران ارتباط برقرار می کرده و پس از معتادکردن آنها، این افراد را به مخفیگاه های خود منتقل می کرده است . با به دست آمدن این اطلاعات و دریافت دستور قضایی ، ماموران چندین مخفیگاه را که به مرکز فساد تبدیل شده بود، شناسایی وپس از بازرسی از این محلها، تعدادی زن و مرد را دستگیر کردند و در ضمن با مدارکی از قبیل چندین جلد شناسنامه جعلی با اسامی مختلف متعلق به «عنکبوت سیاه» مواجه شدند. گزارش حاکی است ، با تحقیق از متهمان دستگیر شده ، آخرین مخفیگاه این گروه در یکی از محله های جنوبی تهران شناسایی شد و ماموران موفق شدند مهین - ش را دستگیر و در بازرسی از محل نیز مقادیری مشروبات الکلی کشف کنند. با تشکیل پرونده ای در این ارتباط متهم به شعبه 1612جنایی تهران انتقال یافت و با صدور دستور قضایی در این خصوص ، پرونده برای پیگیری به اداره مبارزه با مفاسد اجتماعی ارجاع شد. با انجام تحقیقات تکمیلی در این زمینه ، روز گذشته ، متهم در شعبه 1612جنایی مقابل میز قاضی محمد عرفان قرار گرفت . وی در حالی که می گریست ، با ابراز ندامت از رفتارهای گذشته خود،از دادگاه درخواست عفو و بخشش کرد. با پایان یافتن تحقیقات از متهم ، قاضی جنایی دستورات تکمیلی را در این باره صادر کرد و پرونده برای بررسی و ادامه پیگیری بار دیگر به اداره مبارزه با مفاسد اجتماعی ارجاع شد. گفتنی است ، این متهم روز گذشته در اعترافات تازه خود در دادگاه به موارد تازه ای اشاره کرد که تحقیق در خصوص این اظهارات ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر