jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۸۹۵۵۸   ۳۱ تير ۱۳۸۷  |  ۱۶:۵۵

تیم بسکتبال منتخب لیگ دسته دو NBA در دومین دیدار خود برابر تیم ملی ایران با نتیجه 77 بر 71 پیروز شد.

به گزارش ایسنا ، در کوارتر نخست این بازی در حالی که 4 دقیقه از زمان بازی می‌گذشت ایران با ارایه یک بازی زیبا 12 بر 4 از حریف خود پیش افتاد. سپس "مک گون" یکی از بهترین‌های تیم آمریکایی با ورود خود به بازی 7 امتیاز برای تیمش کسب کرد و در نهایت این کوارتر با نتیجه‌ی 23 بر 21 به سود منتخب لیگ دو NBA به پایان رسید.

کوارتر دوم باز هم با بازی هجومی از سوی تیم آمریکایی و نبرد برابر از سوی تیم ملی کشورمان همراه شد که حاصل آن نتیجه 37 بر 31 این کوارتر به سود میزبان و پایان کوارتر دوم و نیمه نخست بازی بود.

با آغاز نیمه دوم، تیم منتخب لیگ دو NBA به حمایت‌های خود از دو بازیکن کلیدی یعنی مک گون و داگ توماس ادامه داد تا این دو در پایان کوارتر سوم 10 امتیاز برای تیم خود کسب کرده باشند.

در کوارتر چهارم تیم ایران که کمی دیر به خود جنبیده بود، تنها سه دقیقه تا پایان زمان مسابقه وقت داشت و اینجا بود که حریف آمریکایی با کسب شش امتیاز دیگر و ندادن هیچ امتیازی به ایران بازی را با نتیجه 77 بر 71 پایان داد.

محمد صمدنیکخواه بهرامی با کسب 24 امتیاز و حامد حدادی با کسب 17 امتیاز بهترین‌های ایران بودند.

تیم ملی ایران روز یکشنبه نیز با نتیجه 79 بر 62 از تیم دالاس ماوریکز شکست خورده بود.

محمد صمدنیکخواه بهرامی، اوشین ساهاکیان، حامد حدادی، امیر امینی، حامد آفاقی اسلامی، موسی نبی‌پور، سعید داورپناه‌فرد، حامد سهراب‌نژاد، جواد داوری، محمدرضا اکبری و اصغر کاردوست یازده بازیکن حاضر در این دیدار برای تیم ملی ایران بودند.

آرن داوودی چگانی، مهدی کامرانی، هومن رضایی، جابر روزبهانی و ایمان زندی هم با نظر سرمربی تیم در این دیدار حضور پیدا نکردند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر