jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۵۹۷۰   ۱۵ تير ۱۳۸۷  |  ۱۱:۳۲

در پی قتل 2 دانشجو در جنوب لندن؛

مردی 21 ساله دستگیر شد

مردی 21 ساله در ارتباط با قتل 2 دانشجوی فرانسوی که روز گذشته در آپارتمانشان در جنوب لندن به قتل رسیده بودند ، دستگیر شد.کارآگاهان دیروز جمعه اعلام کردند یک سری وسایل شخصی از قبیل لپ تاب و دستگاه «پی اس پی» این دانشجوها به سرقت رفته است.

به گزارش بی بی سی، به گفته پلیس این مرد 21 ساله ساعت 3:40 دقیقه امروز صبح به وقت محلی ، در خیابانی در جنوب شرقی لندن دستگیر شد.

اجساد سوخته شده «لائورنت بونومو» و «گبریل فرز» هر دو 23 ساله، فرانسوی و دانشجوی رشته شیمی دانشگاه «امپریال کالج» دیروز در آپارتمانشان در جنوب لندن در حالی پیدا شد که بیش از 240 جراحت بر روی سر و صورت، گردن و کمر داشتند و سوزانده شده بودند.

این مرد ساعت 3:40 دقیقه به وقت محلی دستگیر و در حال حاضر در زندان به سر می برد.

گروه ترجمه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر